Stowarzyszenie Literacko Muzyczne Ballada
Shadow

Płyta KRiSU – „Pamiętasz?…”

KRiSU czyli Krzysztof Bańka, swoją pierwszą płytę wydał w 2020 roku w listopadzie. Jest jednocześnie gitarzystą, wokalistą jak też twórcą muzyki i tekstów. Jest on muzykiem solowym ale współpracuje z wieloma znanymi i doświadczonymi artystami z branży znany już słuchaczom zespół Alergen. Jego styl muzyczny to Rock/POP. Utwory goszczą na wielu stacjach radiowych. Koncertuje w różnych mniejszych i większych lokalach ale także, sprawdza się plenerze.
Na płycie pod tytułem „Pamiętasz?..” zaprezentował 12 utworów w dość przejmującym przesłaniu. Są to lekkie brzmienia i ujmujący klimat który sprawia, że słuchacz łatwo utożsamia się z rytmem. Kawałki opowiadają o życiu, radościach, miłości. Materiał dla wszystkich słuchaczy. Poniżej jeden z jego najczęściej słuchanych utworów:

KRiSU kontynuuje swoją twórczość, pracuje nad nową płytą, gdzie pierwsze single mają się ukazać w drugiej połowie roku 2022. Choć jak sam twierdzi przez ciężkie czasy pandemii jeszcze nie zdążył się nacieszyć swoim pierwszym krążkiem. Jego utwory można posłuchać na kanale Youtube: KRiSU – official. Można też śledzić jego poczytaniu na portalu Facebook KRiSU.