Stowarzyszenie Literacko Muzyczne Ballada
Shadow

Ryszard Makowski – „Nie stawiam na lepsze jutro” – nowa płyta

Makowski Nie stawiam front

Ryszard Makowski jest znany z twórczości kabaretowej i satyrycznej. Ten album można nazwać nowym otwarciem jeśli chodzi o przekaz autorski artysty.

Na płycie znajduje się 11 piosenek typowo rozrywkowych. Były one prezentowane w programie telewizyjnym „Cafe Piosenka”, w którym Ryszard Makowski przeprowadza wywiady z artystami, a także w każdym odcinku wykonuje własną piosenkę. Są to utwory melodyjne, mające szanse na zdobycie popularności wśród odbiorców. W czasach dość intensywnych emocjonalnie piosenki Ryszarda Makowskiego mogą przyczynić się do wzrostu naszej pogody ducha.

Wykonawca jest autorem wszystkich tekstów i kompozycji zamieszczonych na płycie piosenek. Producentem i aranżerem jest Rafał Paczkowski.

W nagraniach wzięli udział: Ryszard Makowski – śpiew, Chris Aiken – perkusja, Bartosz Miecznikowski – gitary i mandolina, Aleksander Makowski – gitara basowa

Makowski Nie stawiam tyl

Zawartość:

 1. Clint Eastwood, Przemytnik
 2. Jeśli masz kogoś
 3. Jadę do domu
 4. Jak jej to powiedzieć
 5. Lato 2021
 6. Największy skarb
 7. Nagle Och! Nagle Ach!
 8. Wiem nie jestem doskonały
 9. Śmieszne kroki
 10. Nie stawiam na lepsze jutro
 11. Szalony plan

15 października w serwisach streamingowych, w Internecie i w rozgłośniach radiowych odbyła premiera singla z tej płyty, tytułowego utworu „Nie stawiam na lepsze jutro”. 5 listopada wystartuje kolejny singiel „Szalony plan”.

Premiera albumu przewidziana jest na 19 listopada 2021 r.

https://www.youtube.com/watch?v=yMq5OSAX4b4

Przeczytaj również  „KOCHAM ŚWIAT Justyna Bacz dzieciom” – propozycja dla najmłodszych